Pomysłów na własny biznes nie brakuje. Coraz więcej osób decyduje się na sprzedaż online, co można robić bez konieczności zakupu czy najmu sklepu. Ponadto sprzedaż internetowa cieszy się coraz większym uznaniem wśród konsumentów. Ofertę e-sklepu można przeglądać w dowolnym czasie i miejscu. Jest to wygodne, szybkie i proste. Internet daje ogromne możliwości, dzięki czemu praktycznie każdy może dorobić się mniejszych czy większych pieniędzy. Przykładem jest sprzedaż produktów na portalach typu Allegro. Jak i gdzie można sprzedawać swoje produkty?

Sklep w sieci alternatywą dla Allegro?

Sprzedaż na Allegro cieszy się ogromną popularnością. Mogą sprzedawać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy posiadający sklepy. Jest tutaj dużo zarówno sprzedających, jak i kupujących. W przypadku Allegro nie trzeba na początek inwestować większej sumy pieniędzy na promocję. Wystarczy tak naprawdę chwytliwy tytuł aukcji, ciekawe zdjęcia i zachęcający opis oraz oczywiście przystępna cena. Na Allegro nie trzeba też martwić się pozycjonowaniem. Można wprowadzić darmową dostawę, rabaty, promocje czy gratisy. Serwis ten pozwala dotrzeć ze swoją ofertą do milionów odbiorców z całego kraju, jednakże pobiera niemałą prowizję. Konieczne jest więc oddanie Allegro części przychodów ze sprzedaży każdego produktu. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szuka alternatyw i zastanawia się: Co zamiast Allegro?

W związku z tym powstaje coraz więcej sklepów internetowych. Można stworzyć e-sklep samodzielnie lub zlecić jego wykonanie od podstaw profesjonalistom. Niestety w obu tych przypadkach należy liczyć się z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu i pieniędzy. Jest jeszcze jedna opcja, a mianowicie sklep internetowy na abonament. W takim przypadku otrzymujemy gotowy produkt i to bez konieczności nadwyrężania budżetu. Możliwość taką daje platforma Sky-Shop.pl. Wystarczy zarejestrować sklep na stronie głównej poprzez wypełnienie krótkiego formularza, aby móc za darmo testować go przez czternaście dni. Po zdecydowaniu się na konkretny abonament, otrzymujemy dostęp do pełnej funkcjonalności i mamy działający, gotowy sklep internetowy. W kilka dni i praktycznie za darmo. Jedynym kosztem jest w tym przypadku miesięczny abonament który kosztuje nie dużo wiecej niż abonament za telefon komórkowy. Najczęsicej mieści się on w granicach 100-200 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz